WSL 2 отримала прискорення GPU — з драйверами Intel, AMD і Nvidia

1 хв. читання

Microsoft додала у WSL 2 підтримку комп'ютерних обчислень на GPU. За словами компанії, це функція, про яку найбільше просили користувачі. 17 червня її додали у попередню версію збірки Windows 10 20150 на Dev Channel. Це дозволить оптимізувати продуктивність застосунків WSL2 до рівня програм у Windows.

3d39cf80787a7208278a716ceb76d29a

У оновленні 20150 є підтримка платформи паралельних обчислень і графічних процесорів Nvidia CUDA і GPU від AMD та Intel. Ще є підтримка DirectML (Direct Machine Learning), API для машинного навчання з апаратним прискоренням у Windows 10.

Компанія також представила попередню версію CUDA для WSL 2, тож можна запускати інструменти для машинного навчання на кшталт PyTorch або TensorFlow.

Окрім цього, Microsoft випустила попередню версію TensorFlow з DirectML, код проєкту мають відкрити протягом кількох місяців. AMD, Intel і Nvidia have також випустили попередні версії драйверів для WSL з підтримкою пакета DirectML у TensorFlow.

Нагадаємо, нещодавно у WSL додали підтримку Linux-застосунків з графічним інтерфейсом — тож можна запускати Linux IDE поруч зі звичайними програмами Windows.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: cuda 10, nvidia cuda, cuda.