Xiaomi захищатиме Linux від патентних тролів

1 хв. читання

30 серпня Xiaomi приєдналась до організації Open Invention Network (OIN). Вона захищає екосистему Linux від патентних позовів і тролів, що намагаються заробити на ПЗ з відкритим кодом.

Віцепрезидент Xiaomi зазначив, що Linux і відкриті технології завжди були ключовим складником продуктів компанії. Тож вона продовжить розробляти відкрите ПЗ, інтегрувати його у свої проєкти, підтримувати Linux та розвиток open source.

Нещодавно Xiaomi стала світовим лідером серед виробників смартфонів: в червні цього року компанія вперше обійшла Samsung і Apple за кількістю продажів (дані з дослідження Counterpoint).

Усі учасники OIN отримують доступ до набору патентів організації, які стосуються збірного поняття «Linux System». Також учасники зобов'язуються не висувати патентних претензій щодо технологій, які використовуються в екосистемі Linux.

Серед учасників організації є Microsoft, Google, IBM, Red Hat, Huawei та ще понад три з половиною тисячі компаній. До переліку патентів OIN належать файлова система exFAT, проєкт Android Open Source, Git, nginx, PHP, Python, Ruby, Go, GNOME, LibreOffice, MySQL та інші.

Долучитись до OIN можуть організації, пов'язані з Linux і створенням відповідного ПЗ з відкритим вихідним кодом. Для цього потрібно заповнити форму на сайті організації.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.7K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація