Засновника WikiLeaks заарештували в Лондоні й тепер відправлять до США

1 хв. читання

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж був заарештований від імені США у Лондоні сьогодні, 11-го квітня. Його спіймали у посольстві Еквадору, де він намагався отримати притулок.

Британська поліція розшукувала Ассанжа з серпня 2012-го року, коли він перебував під слідством за сексуальне насильство і зґвалтування у Швеції. Майже сім років засновник WikiLeaks переховувався у посольстві Еквадору.

Зрештою Еквадор вирішив припинити це і відмовив у наданні притулку. До посольства британську поліцію запросив саме посол Еквадору. Президент Еквадору тим часом опублікував відеозвернення у Twitter, де заявив, що Ассанж постійно порушував норми міжнародного права і втручався у справи інших держав.

Столична поліція підтвердила, що Ассанжа затримали саме через ордер на екстрадицію (передачу засудженого однієї країни іншою). Кадри, зняті інформаційним агентством Ruptly, показали, що Ассанжа винесли з будинку сім чоловіків.

У твіттері WikiLeaks з'явився пост про те, що Ассанжа позбавили політичного притулку незаконно і з порушеннями міжнародного права.

Codeguida 8.1K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація