З'явились перші скриншоти з Android-застосунками у Windows 11

1 хв. читання

Microsoft вже випустила Windows 11, але одна з найочікуваніших функцій ОС — підтримка Android-застосунків — досі у розробці. Втім, прогрес є, адже минулого місяця в Microsoft Store опублікували підсистему Windows для Android (або WSA, за аналогією з WSL для Linux).

Зараз на Windows Latest з'явились скриншоти, на яких видно Android-програми, що функціонують у Windows 11. Видання Neowin припускає, що користувач Makazeu (який опублікував знімки) займається перенесенням коду для Microsoft.

На першому знімкові видно, як у Windows 11 працюватиме WeChat, а на другому — Android-застосунок Bilibili. Вочевидь, у WSA буде підтримка кількох вікон перегляду й інтеграція з центром сповіщень. Також схоже, що застосунки кріпитимуться до панелі завдань і можна буде змінювати розмір вікон.

З'явились перші скриншоти з Android-застосунками у Windows 11
WeChat y Windows 11
З'явились перші скриншоти з Android-застосунками у Windows 11
Bilibili y Windows 11

Також стало відомо, які системні вимоги потрібні будуть для роботи WSA: збірка Windows 11 22000 або новіша версія, 64-розрядний процесор x86 або ARM, а ще 8 ГБ пам'яті. Також WSA зможе працювати на нових консолях Xbox. Представники Microsoft зазначали, що Android-програми будуть доступними для всіх користувачів Windows 11 на початку 2022 року.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація