З’явилися нові скріншоти Microsoft Edge на базі Chromium

2 хв. читання

Наприкінці минулого року Microsoft підтвердила, що браузер Edge перейде на Chromium. Перші скріншоти нового браузера дуже нагадували Chrome. Та цих вихідних The Verge і Thurrott опублікували нові зображення Edge на основі Chromium (його ще іноді ніжно називають Edgium), і тут вже помітні відмінності та особливості браузера.

Хоча реліз поки ще не готовий до випуску, розробка вже має дуже стабільний вигляд, стверджує видання 9to5google. Проект мало нагадує колишній Edge і все ще асоціюється з Chrome, та Microsoft подбала про візуальну частину, що відповідає дизайну Windows 10. Це особливо помітно на сторінці налаштувань, яка зараз майже нічим нагадує про Chrome.

Ще більше відрізняються нові налаштування синхронізації Edge. Тепер синхронізація базується на обліковому записі Microsoft, а не на обліковому записі Google. Це не стало несподіванкою, оскільки і застосунок Edge для Android (теж на Chromium) синхронізується з обліковим записом Microsoft.

1.jpg 2.jpg

Ще однією додатковою функцією, яка багатьох потішить, є новий експериментальний темний режим Edge (поки прихований у налаштуваннях).

3

Обидва джерела підтвердили, що чинні розширення Chrome працюють в новому Edge, як і було обіцяно. Microsoft навіть протестувала новий браузер з деякими розширеннями та зібрала найкращі на офіційній сторінці. Якщо ви хочете розширення, якого там немає, його можна встановити безпосередньо з Chrome Web Store.

4 5

Хоча ще немає інформація про усі особливості Microsoft Edge, складається враження, що це більш ніж гідна заміна браузера за замовчуванням у Windows 10. Цікаво буде побачити, чи кінцевий продукт перетягне частину прихильників Chrome, чи просто залишиться браузером за замовчуванням для тих, хто не вміє змінювати налаштування.

6 7

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація