Звіт GitHub про блокування і розкриття даних користувачів у 2019 році

1 хв. читання

GitHub опублікував звіт про розкриття даних користувачів та видалення контенту на платформі у 2019 році. Такі запити надсилають щороку, якщо є порушення законів країни або правил самого ресурсу.

GitHub зазначає, що намагається обмежити блокування, тому в користувачів є можливість самим видаляти певний контент (щоб не доводилось закривати цілі репозиторії). До того ж блокування діють лише там, де порушується закон, а не в усьому світі.

Торік державні служби 16 разів звертались до GitHub з вимогою видалити інформацію. 8 з цих запитів були з Росії, 6 — з Китаю і ще 2 — з Італії. Хоча кількість відносно невелика, це все одно більше, ніж у 2018 році: коли GitHub отримав 9 звернень, усі з РФ.

Також у 2019 GitHub опрацював 218 запитів щодо розкриття інформації про користувачів. Це втричі більше, ніж у 2018 році. З них 109 були повістками до суду, 92 — постановами суду і 30 — ордерами на обшук. 95,9% запитів надсилали правоохоронні органи.

З цих 218 запитів GitHub задовольнив 165. В інших випадках формулювання не були коректними, тож їх відхилили. Самих користувачів сповістили лише 6 разів про розкриття їхніх конфіденційних даних, в інших випадках це забороняли постанови суду.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація