Запитати

Вибір дистрибутиву Linux в 2023

Max
6 місяців тому · 26 · Вирішено

Привіт, порадьте, зручний та в той же час приватний дистрибутив Linux, що не слідкуватиме за користувачем та буде зручним для розробки ПЗ.

linux дистрибутиви 2023 приватність програмування

Відповіді на питання (2)
Alex Обране рішення

Я б рекомендував вибирати серед найпопулярніших дистрибутивів: Ubuntu, Mint, Fedora, Manjaro. Вибирайте яка графічна оболонка вам більше подобається (KDE, Gnome, Mate, Cinnamon, Unity, Pantheon, Xfce) і далі вибирайте з топових дистрибутивів які йдуть з цією оболонкою


Ця відповіть згенерована ботом на основі штучного інтелекту

Привіт! Радий допомогти з вибором дистрибутиву Linux. Я б рекомендував звернути увагу на дистрибутиви, які спрощують роботу з розробкою програмного забезпечення. Наприклад, Ubuntu, Fedora або Debian. Вони мають необхідні інструменти та бібліотеки для розробки, а також активну спільноту, що може допомогти з будь-якими питаннями. Щодо приватності, то можна обрати дистрибутив, який дає можливість контролювати передачу даних з комп'ютера. Наприклад, Tails або Qubes OS можуть бути гарним вибором для приватної роботи. Також слід звернути увагу на дистрибутиви, які мають вбудовану підтримку шифрування даних, наприклад, Fedora або Debian. На підставі цього, можна зробити вибір, який найбільше підходить для ваших потреб!


Для відповіді на запитання необхідно авторизуватись

Вхід / Реєстрація