Запитати

Відео-плеєр для рідера

1 тиждень тому · 7 ·
0

Оскільки прошивка майже будь якого рідера базується на linux, технічно можна зробити плеєр, який конвертуватиме відео-ряд в зображення, таким чином можна відносно зручно переглядати візуальний контент із заданим інтервалом (звісно де саме відео має другорядне значення і основним джерелом інформації є аудіо).

Цікаво чи є щось подібне, бо якось взагалі тема рідерів не дуже популярна коли в кожного є смартфон.

e-ink linux eink pocketbook

Відповіді на питання (3)

1 тиждень тому
0

В e-ink дисплеях швидкість оновлення екрана доволі низька. В моїй читалці, якій декілька років, сторінка оновлюється доволі повільно що помітно навіть візуально. Відтворювати на ній відео нормально не вийде, буде десь 1 кадр на секунду, а можливо й менше.

Хоча в сучасніших екранах з цим здається краще, але все одно не дуже швидко. Також часте оновлення екрану погіршить енергоефективність.


1 тиждень тому
0

Ну так маю на увазі не відео а саме зміну картинок.

Ось дивлюсь Всесвіт UA, та й думаю, що на рідері коли нема планшету було б прикольно бачити ту зміну картинок на фоні аудіо-ряду. Якось робив заставки, здається bmp у відтінках сірого було, але то не проблема через ffmpeg і якийсь imagick

ні разу не компілив нічого на рідері, але думаю це не проблема просто погуглив та взагалі нічого немає, може погано шукав.

Єдиний момент - буде жерти батарею тому така цяцька може бути не на довго)


1 тиждень тому
0

Знайшов офіційний репозиторій образів ядра Linux для різних архітектур PocketBook:

https://github.com/pocketbook


Для відповіді на запитання необхідно авторизуватись

Вхід / Реєстрація