Amazon створила власні форки Elasticsearch і Kibana

1 хв. читання

Amazon представила свій проєкт OpenSearch — це форк Elasticsearch і Kibana, що має відкритий код і підтримується спільнотою. Сервіс Amazon Elasticsearch теж невдовзі перейменують на Amazon OpenSearch.

Проєкт складається з нової платформи OpenSearch (яка походить від версії Elasticsearch 7.10.2) та OpenSearch Dashboards (від Kibana 7.10.2). Вони поширюються під ліцензією Apache 2.0.

Нагадаємо, взимку компанія Elastic змінила ліцензії для своїх розробок, щоб боротись з компаніями на кшталт Amazon, які безкоштовно отримують Elasticsearch і Kibana, продають їх, але ніяк не допомагають розвитку проєктів.

Тоді AWS вирішила створити власні форки Elasticsearch і Kibana (з тих версій, які мають відкриту ліцензію). Компанія каже, що хоче зберегти їх як відкриті проєкти, котрі розвиваються за участі спільноти.

Зараз код OpenSearch на стадії альфа-тестування, а протягом кількох тижнів має вийти бета-версія. Стабільний випуск планують підготувати на початку цього літа. Ініціативу вже підтримали компанії Red Hat, SAP, Capital One і Logz.io.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: yubikey, go mod init, что такое react js