Amazon випустив редакцію Elasticsearch з відкритим кодом

1 хв. читання

В новому амазонівському проекті Open Distro for Elasticsearh буде повністю відкрита редакція платформ пошуку, аналізу та зберігання даних Elasticsearch. Вона містить розширені можливості, доступні лише у комерційній версії оригінального продукту. Йдеться про підтримку SQL, генерацію сповіщень, механізми діагностики кластера і додаткові засоби безпеки. Всі компоненти проекту поширюються з ліцензією Apache 2.0.

До створення проекту також долучились Expedia Group і Netflix. Це своєрідна реакція на зміну політики компанії Elasticsearch B.V., що останнім часом зосередилась на розробці пропрієтарної версії Elasticsearch і майже закинула відкритий продукт.

Open Distro for Elasticsearh повинен продовжити розробку відкритої кодової бази й за допомогою спільноти знайти повноцінне відкрите рішення. Всі зміни й виправлення передаються в оригінальні відкриті кодові бази Elasticsearh і Kibana.

Чи будуть прийняті запропоновані в upstream зміни, залежить від розробників Elasticsearh. Більшість доповнень, що пропонує Open Distro for Elasticsearh, оформлені як плагіни й можуть використовуватися окремо. Зараз продукт повністю сумісний з Kibana 6.5 і Elasticsearch 6.5.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація