Epic Games випустила безплатні сервіси для розробників

1 хв. читання

Epic Games випустила нові сервіси для розробників: античитерський застосунок та голосовий чат, які можна додати у свої ігри. Вони розповсюджуються безплатно як частина пакету Epic Online Services; він підтримується на Windows, Mac, Linux, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, iOS і Android.

Перший сервіс — Easy Anti-Cheat — має захищати онлайн-ігри від недобросовісних учасників і шахрайських механізмів. Його розробила фінська компанія, яку Epic придбала ще у 2018 році, щоб вбудувати античитерську технологію у Fortnite. Тепер це рішення доступне для всіх розробників (щоправда, воно інколи позначає звичайне ПЗ як шкідливе, але це поширена проблема для таких технологій).

У голосовому чаті є підтримка групових та особистих розмов; учасники можуть користуватись різними платформами й спілкуватись під час матчів у грі. Аудіодані передаються через сервери Epic, які також відповідають за масштабування і якість звуку. Спочатку компанія застосовувала цю технологію у грі Epic Battle Royale, а також перевірила її під час битв у Fortnite: тож сервіс може впоратися з мільйонами гравців одночасно.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація