Facebook відкрив код JavaScript-рушія Hermes

2 хв. читання

Facebook опублікував вихідні тексти JavaScript-рушія Hermes, призначеного оптимізувати продуктивність великих програм на пристроях Android. Про це компанія повідомила на конференції Chain React.

Мобільні застосунки стають все об'ємнішими, а це створює проблеми для пристроїв з обмеженою пам'яттю і потужністю. Тому технологічні компанії (зокрема Spotify, Uber та Facebook) почали випускати полегшені версії програм.

Та продуктивність можна покращити і в інших спосіб — за допомогою оптимізованого механізму JavaScript, що зменшує розмір завантаження і підвищує продуктивність під час запуску. Тож розробники Facebook створили рушій Hermes JavaScript для свого набору застосунків. Відтепер його код доступний на GitHub.

Розробники Facebook кажуть, що Hermes покращує три основних характеристики застосунку: час запуску і завантаження (TTI), розмір файлу (Android .APK size) та використання пам'яті.

Aye

Приклад оптимізації Mattermost (відкритої альтернативи Slack) на телефоні Google Pixel. TTI зменшився більше ніж на 2 секунди, розмір — на 19 МБ, а витрати пам'яті — на 49 MБ.

Важливо, що Hermes працює лише з застосунками, створеними на базі React Native. Цей фреймворк Facebook зробив відкритим ще в 2015 році. Головна ідея React Native полягала в тому, що код працюватиме на різних платформах (наприклад, на Android та iOS). Фреймворком послуговувались великі компанії, зокрема Uber Eats та Walmart.

Однак з React Native були і проблеми — для деяких його функцій все ще буває потрібен нативний код. Тож розробникам доводиться створювати «мости», щоб заповнити пробіли між нативним кодом і React Native. Це одна з причин, чому Airbnb, що колись підтримував React Native, покинув його торік.

Тож відкритий вихідний код Hermes міг би дати друге життя React Native і зробити цей фреймворк популярним серед розробників.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація