Firefox випустила Firefox Focus для Android

1 хв. читання

Firefox оголосила про запуск браузера Firefox Focus для Android. Браузер має підвищений рівень конфіденційності та вбудований блокувальник реклами. Версія для iOS була випущена у листопаді минулого року.

Новий Firefox Focus використовує відмінний від стандартного браузера рушій. Стандартний Firefox працює на Gecko, Firefox Focus – на WebKit.

Дизайн браузера виконаний у відтінках рожевого та фіолетового. Пошукова система за замовчуванням – Yahoo, проте її можна змінити в налаштуваннях. Блокування реклами та безпечний пошук підключені автоматично. Інші функції, такі як захист від визначення місцеположення та приватний пошук налаштовуються вручну.

Firefox випустила Firefox Focus для Android

Компанія стверджує, що блокування реклами та визначення локації не тільки підвищують рівень безпеки, а й прискорюють передачу даних.

Firefox Focus працює лише на пристроях із 64-бітною архітектурою. Версія для Android має декілька додаткових функцій, які відсутні у браузері для iOS: лічильник заблокованих функцій, нагадування про роботу браузера при переході до інших додатків та інші.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація