Google представив TensorFlow Enterprise і TensorBoard.dev

1 хв. читання

Google відкрив середовище машинного навчання TensorFlow ще у 2015 році й платформа швидко здобула популярність серед AI-розробників. Однак корпоративної версії досі не було, компаніям доводилось працювати зі звичайною. Тепер Google звернув увагу на цей ринок і випустив TensorFlow Enterprise з оптимізованими для компаній сервісами Google Cloud.

Перша особливість TensorFlow Enterprise — можливість довгострокової підтримки. Для деяких версій Google випускатиме патчі й виправлятиме помилки протягом трьох років (всі патчі й виправлення будуть доступні в репозиторії TF). За додаткову плату Google допоможе у розробці AI-моделей і надасть спеціалістів з команд Google Cloud та TensorFlow.

Фреймворк інтегрований з хмарними сервісами Google, Google AI Platform, Kubernetes Engine та з оптимізованими версіями віртуальних машин Deep Learning і контейнерами Deep Learning. Також компанія додала у корпоративну версію підтримку Nvidia GPU і власного процесору Cloud TPU.

Окрім цього, Google оголосив про попередній запуск сервісу TensorBoard.dev. Це інструмент для візуалізації та систематизації роботи на TensorFlow, має відкритий вихідний код. На TensorBoard можна опублікувати й поділитись своїми напрацюваннями, проаналізувати результати роботи, порівняти їх та створити відповідні графіки. TensorBoard безкоштовний, але має обмеження щодо об'єму даних, котрі можна зберігати.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація