Google випустив безкоштовний застосунок для вивчення JavaScript

1 хв. читання

Як повідомляє TechCrunch, внутрішній інкубатор Google Area 120 випустив безкоштовний застосунок Grasshopper для вивчення JavaScript. Застосунок було названо на честь піонерки у галузі програмування - Грейс Хоппер.

На разі Grasshopper пропонує користувачам пройти базовий курс з JavaScript, що складається з декількох модулів. Перший модуль «Основні принципи» користувачі навчаться розуміти, як працює код, та ознайомляться з різними термінами, такими як функції, змінні, залежності, цикли, масиви, умовності, оператори та об'єкти. Далі застосунок пропонує користувачам пройти ще декілька модулів щоб навчитись малювати форми і створювати більш складні функції за допомогою D3.

Google випустив безкоштовний застосунок для вивчення JavaScript
Як виглядає застосунок

Курси мають форму головоломок і тестів, які по ходу навчання стають все складніше. У застосунку також є функції для заохочення продовження навчання - досягнення і шкала прогресу.

«Ми розглядаємо Grasshopper як платформу, яка допоможе людям дізнатися про програмування. Третина користувачів Grasshopper вперше в житті зіткнулися з кодом. Багато хто не бачать себе в програмуванні з різних причин, і ми хочемо допомогти змінити це», – говорить засновник програми Лора Холмс.

Раніше застосунок працював в закритому режимі, але зараз він став доступним для користувачів по всьому світу. Команда планує розширити навчальний план протягом наступних декількох місяців і додати більше контенту в розділ.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація