Grammarly назавжди залишить гібридний формат роботи

1 хв. читання

Українська компанія Grammarly не планує повертати співробітників в офіс, а залишить гібридний формат роботи назавжди. Про це повідомляє видання AIN.UA.

Grammarly перейшла на дистанційну роботу в березні 2020 року: планувалось, що команди повернуться в офіс, коли небезпека зникне. Однак компанія вирішила частково зберегти віддалений режим.

Він буде поєднуватись з періодичними зустрічами співробітників в офісі: наприклад, для стратегічного планування чи запуску кросфункціональних проєктів. Такі зустрічі проводитимуть щоквартально в офісах Grammarly у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку чи Ванкувері.

Також співробітники зможуть працювати в офісі, якщо захочуть, приміщення будуть відкриті.

Під час дистанційної роботи члени однієї команди працюватимуть в трьох суміжних часових поясах з одним хабом. Так вони матимуть мінімум 6 спільних годин, коли всі можуть взяти участь в онлайн-конференції.

На такий гібридний формат Grammarly планує перейти у 2022 році. До цього часу команди можуть працювати віддалено увесь час, без регулярних зустрічей.

Нагадаємо, раніше Apple хотіла повернути команди в офлайн: щоб восени вони працювали в офісі декілька днів на тиждень. Однак співробітники компанії написали звернення, де просили не робити так — інакше їм доведеться звільнятись чи обирати між роботою і родиною.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація