Happy Birthday, Codeguida!

2 хв. читання

Привіт, спільнота! Ось і нашому проекту виповнився 1 рік. Тільки недавно обирали назву, а тут бац!

Для початку трохи слів. Ми дуже раді, що втілили нашу ідею у реальність і за весь цей час не було ні секунди, коли б ми про це пожалкували. Ми впевнені, що робимо гарну справу, і сподіваємося, що вона принесе користь україномовній ІТ-спільноті. Так, іноді складно, іноді знаходяться хейтери, але людей, які кажуть, що ми робимо хороше діло куди більше. Дякуємо Вам за підтримку!

Ми плануємо. Потрібно зробити ще дуже багато чого: доробити, переробити, додати, прибрати і т.д. Постійно знаходимо нові проблеми та їх рішення, способи покращити наш ресурс, розширити його можливості. Прислуховуємось до ваших зауважень та побажань - ваша допомога, навіть у вигляді критики, - дуже важлива для нас. Дякуємо Вам, наші користувачі, за неї.

До статистики. Ось новорічна стаття, де Ви можете переглянути статистичні дані на той момент часу (на той час ресурсу було пів року).

А ось статистика за рік:

Codeguida

Так, все ще не можемо похвалитися щоденними багатотисячними об'ємами трафіку, але вважаємо, що така популярність ресурсу за рік своїми силами - доволі гарний результат. Будемо намагатися зробити все, щоб статистика за наступні півроку/рік була куди кращою.

З цікавого. Запустили публічний чат, де регулярно обговорюємо важливі та цікаві теми чи новини. Також створили публічний репозиторій зі списком українських тематичних ресурсів.

Окрема подяка нашим волонтерам та партнерам:

Партнери:

Волонтери та просто активні користувачі:

  • Денису Довганю за допомогу в організації проекту, підтримання активності в спільнотах, переклади, за дуже круті дайджести та за допомогу по фронту та проекту в цілому ;)
  • tasssik за допомогу в організації, за класні статті по rails та просто критику та ідеї ;)
  • OlegWock за круті статті по VK та переклади :3
  • Q-Bart за переклади статей, та невеличку допомогу по бекенду і це в 15 років, крутий приклад для однолітків!

Ще раз дякуємо кожному!

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація