Команда Facebook React запровадить нові правила поведінки у спільноті

1 хв. читання

Команда Facebook React запровадить нові правила поведінки, які сприятимуть боротьбі з дискримінацією. Причиною цього став скандал #Reactgate у Twitter, пов'язаний із спільнотою React та звинуваченнями у расизмі й переслідуваннях.

React — створений Facebook проєкт із відкритим кодом, слугує для побудови UI. 22 серпня дизайнер Гейдон Пікеринг (Heydon Pickering) натякнув на токсичну культуру в React і спричинив хвилю обговорень у Twitter.

Ці ж питання порушила і веб-дизайнерка Тетяна Мак (Tatiana Mac) на конференції Clarity Conf. Вона розповідала про інклюзивний дизайн та негативний вплив «білого капіталістичного патріархату» на галузь технологій. Цей виступ теж став частиною бурхливих обговорень #Reactgate.

Зрештою Мак повідомила, що покидає індустрію через утиски, цькування і маргіналізацію жінок в індустрії.

Розробник React Ден Абрамов (Dan Abramov) спочатку ігнорував обговорення та видалив свій акаунт. Однак він повернувся, підтримав позицію Мак і сказав, що ненависницькій риториці не місце у спільноті React.

Те ж саме писав і Кен Вілер (Ken Wheeler) — відомий розробник open source, якого раніше звинувачували у расизмі через використання ультраправого знаку ОК під час конференції React Rally.

Зрештою команда Facebook React вирішила прийняти Contributor Covenant — кодекс поведінки, який зробить середовище open source більш комфортним для усіх вразливих груп населення. Також планується створити механізм, який дозволить анонімно повідомляти про порушення правил. Розробники переконують, що будуть активніше працювати із проблемами дискримінації у спільноті.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.7K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація