Лише 9% npm-мейнтейнерів використовують 2FA

1 хв. читання

Лише 9,27% мейнтейнерів npm-пакетів використовують двофакторну автентифікацію для захисту облікових записів. Це дуже мало і команда безпеки npm сподівається, що у 2020 році ситуація зміниться.

Node Package Manager — одна з найпопулярніших систем для керування пакетами JavaScript. До того ж це найбільший репозиторій пакетів для будь-якої мови програмування, він містить понад 350 тисяч проіндексованих бібліотек.

Це одна з причин, чому зловмисники так часто атакують npm і додають шкідливий код у бібліотеки. Репозиторії регулярно зламують для крадіжки облікових даних, криптовалюти, конфіденційної інформації тощо.

Більшість npm-пакетів пов'язані один з одним. Якщо зламати 20 облікових записів найвищого рівня, можна зламати половину всієї екосистеми npm (дослідження на цю тему опублікували у жовтні). Тож 9,27— це дуже малий відсоток, захищати облікові записи мейнтейнерів треба ретельніше.

Видання ZDNet радить npm взяти приклад з Mozilla. Відтепер розробники розширень для Firefox зобов'язані користуватись двофакторною автентифікацією для захисту своїх облікових записів — інакше вони не зможуть оновлювати розширення в майбутньому.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація