Майкрософт презентувала HoloLens 2

1 хв. читання

Як і попердній шолом змішаної реальності, нова версія накладає віртуальне зображення на реальний світ. Проте кут огляду HoloLens 2 вдвічі більше, ніж у першої моделі — в Microsoft кажуть, що це схоже на перехід від 720p до 2K. Новий шолом краще виявляє реальні фізичні об'єкти в кімнаті, також йому додали компонентів, зокрема датчик Azure Kinect, процесор ARM та повністю змінену візуальну систему.

Шолом відстежує рухи очей і розуміє, куди дивиться користувач (тому тут питання конфіденційності даних важливе, як ніколи, адже рухи очей мимовільні й показують миттєві реакції людини).

Також HoloLens 2 розпізнає рухи рук без додаткових контролерів — тому через них можна керувати віртуальними об'єктами. Пристрій підтримує систему біометричного розпізнавання Windows Hello. Для відеоконференцій є 8-мегапіксельна фронтальна камера з оглядом в 6 градусів, котра використовує USB-C для зарядки.

Окрім цього, на HoloLens 2 буде Mozilla, в шоломі можна буде використовувати браузер Firefox на додачу до стандартного Microsoft Edge.

Коштує таке задоволення 3500 $ за передзамовленням, самі шоломи надсилатимуть пізніше цього року. Але будь-хто придбати їх не зможе, адже пристрій створений не для розваг, а для робочих цілей. Microsoft вирішила, що буде продавати гарнітуру тільки корпоративним клієнтам.

Також Microsoft оголосила, що навесні запустить Android-версію HoloLens та інструмент для перегляду продуктів лише для iOS. І жоден з цих інструментів не буде спрямований на споживачів.

Презентація HoloLens 2 відбулась 24 лютого в Барселоні, ось повний запис її трансляції:

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація