Microsoft планує суттєво оновити інтерфейс Windows 10

1 хв. читання

Microsoft планує суттєво змінити інтерфейс у Windows 10: змінити іконки, меню, анімацію та додати нових функцій. Оновлення з кодовою назвою «Sun Valley» має з'явитись у випуску 20H2 наступного року.

Елементи та функції у Windows 10 не змінювались вже протягом кількох років. У 2017 році операційна система отримала Fluent-дизайн, але після його випуску інтерфейс більше не намагались осучаснити чи переосмислити. Схоже, цей час все ж настав.

windows-10-touch-keyboard-fluent

Microsoft ще не розповідала, як саме зміниться її ОС. Та видання Windows Central пише, що оновлять стартове меню і центр сповіщень (Action Center), панель задач та інтерфейс у провіднику File Explorer.

На планшетах має покращитись анімація, а взаємодії стануть більш плавними. Оновиться сенсорна клавіатура та вибір емодзі, ці зміни вже є на каналі Windows Insider Dev. Також Microsoft продовжить заокруглювати кути у всьому інтерфейсі, зокрема у вікнах програм.

Джерела Windows Central кажуть, що варто очікувати на розгортання WinUI у всьому інтерфейсі Windows Shell та у всіх застосунках з коробки. До того ж багато елементів отримають темну версію, що пасуватиме до «нічної» теми Windows 10.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація