Microsoft придбала ексклюзивну ліцензію на технологію GPT-3

1 хв. читання

Microsoft придбала ексклюзивну ліцензію на GPT-3 — модель для автоматичного створення тексту, яку розробила компанія OpenAI. Якщо більшість систем штучного інтелекту створені для однієї задачі, то API OpenAI має універсальний інтерфейс і може генерувати практично будь-які тексти англійською мовою. GPT-3 вважається найпотужнішою моделлю і має 175 мільярдів параметрів.

OpenAI каже, що доступ до GPT-3 не закриють, тож усі зможуть створювати застосунки й користуватись API, як і раніше. Ексклюзивна ліцензія Microsoft означає, що компанія матиме доступ до базового коду GPT-3, тож може взяти технічні досягнення звідти для своїх продуктів і сервісів.

Також Microsoft планує інтегрувати GPT-3 зі своєю платформою Azure — для багатьох завдань, наприклад, для створення, опису та узагальнення великих блоків даних і коду зокрема.

OpenAI вже користується платформою Azure і всіма її обчислювальними ресурсами, які потрібні для тренування моделей штучного інтелекту. Торік Microsoft заплатила 1 мільярд доларів, щоб стати єдиним хмарним провайдером OpenAI.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація