Microsoft створює версію Windows, що наслідує Chrome OS

1 хв. читання

Microsoft готує «легку» версію Windows, що конкуруватиме з Chrome OS і працюватиме на пристроях з декількома екранами. Джерела видання The Verge повідомляють, що новий проект може запуститися вже цьогоріч, залежно від готовності мікросхем і виробників ПК.

Windows Lite (це поки що робоча назва ОС) буде пріоритетною для пристроїв із двома екранами. Корпорація Intel підштовхувала OEM-виробників до створення цієї категорії пристроїв. В майбутньому можлива розробка ноутбуків з двома екранами та дисплеїв, що складаються. У будь-якому випадку Microsoft хоче, щоб Windows була готова до цього.

Інтерфейс Windows Lite буде схожий на теперішню Windows, але із поєднанням Surface Hub та Windows Phone Continuum. Оглядач видання Petri Бред Семс (Brad Sams) ще наприкінці минулого року розповів про кодове ім'я Windows Lite, а нещодавно він зробив макет можливого інтерфейсу. Варто зважати, що це макет, а не офіційний реліз, і багато чого ще може змінитися.

Невідомо, коли саме вийде Windows Lite і як вона зрештою називатиметься. Компанія багато років експериментувала з цими ідеями, спостерігаючи за популярністю ОС Chrome в школах США. На початку травня Microsoft проведе свою конференцію Build в Сіетлі; це буде ідеальною можливістю розповісти про Windows Lite, аби розробники створювали застосунки для подвійних екранів і пристроїв, схожих на Chromebook.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.7K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація