Mozilla видалила розширення Avast і AVG з каталогу Firefox

1 хв. читання

Mozilla видалила з каталогу Firefox онлайн-розширення Avast Online Security, AVG Online Security, Avast SafePrice й AVG SafePrice. Усі вони належать компанії Avast; AVG — це її дочірній бренд.

Проблему помітив засновник AdBlock Володимир Палант (Wladimir Palant). Він зауважив, що ці розширення збирають більше персональних даних, ніж потрібно для роботи програм. Йдеться, наприклад, про детальні історії пошуку, час і тривалість відвідування сайтів, кількість відкритих вкладок, переходи між вкладками тощо. Це очевидне порушення політики конфіденційності Mozilla.

Палант вперше розповів про проблему ще 28 жовтня, але звернувся Mozilla лише 2 грудня, тоді компанія видалила розширення протягом доби. Теж саме зробили і в Opera. Google поки що не відреагував, ці програми досі можна завантажити з Chrome App Store.

Представники Avast кажуть, що працюють тим, аби розширення повернулись у каталоги найближчим часом. Вони вже виконали деякі вимоги Mozilla, щоб відповідати правилам конфіденційності компанії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: класу, gnome spotlight search, react wallpaper