Новий Chrome не дасть сайтам відстежувати вас у режимі інкогніто

1 хв. читання

Днями Google випустив Chrome 74 для Windows, Mac, Linux, Android та iOS. У браузері з'явилось багато корисних функцій: масштабування, моушн-ефекти, розширена функціональність для відео Picture in Picture, оновлення безпеки тощо. Та деякі з них — як от блок відстежування сайтами у режимі інкогніто — треба активувати вручну.

Від Chrome 74 дуже очікували функцій Dark Mode й Incognito, але жодна з цих них ще не реалізована повністю. Та можна й самим заблокувати відстежування сайтами в анонімному режимі. Для цього потрібно ввести у новому вікні chrome://flags/, знайти пункт Incognito та увімкнути Filesystem API в Incognito.

Теж саме стосується темного режиму, який з'явився ще минулого місяця для Chrome 73 на macOS. Останнє оновлення передбачає і підтримку Windows 10, але поки воно є не у всіх. Поки чекаєте, можете активувати темний режим власноруч. Для цього зайдіть через ярлик у властивості (properties), і в кінці target location додайте «--force-dark-mode» (без лапок). Якщо ви зазвичай вмикаєте анонімний режим з панелі задач Chrome, відкріпіть його звідти та додайте знову, щоби функція запрацювала.

Раніше ми писали, що блокування відстеження у анонімному режимі може бути лише тимчасовим заходом, а в майбутньому API FileSystem просто не існуватиме. Редакція 9to5Google прогнозувала, що функцію видалять, якщо Google не знайде інших способів її використання, окрім як для відстеження анонімних користувачів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація