Новини Linux #22: Відмова від підтримки x32 та новий веб-рушій від Mozilla

2 хв. читання

Linux планує відмовитись від підтримки x32

Linux x32 {full-post-img}

Основні дистриб'ютори Linux дійшли згоди: настав час припинити розробку нових версій для 32-розрядних процесорів. Багато незалежних постачальників ПЗ або вже прибрали 32-бітну підтримку Linux, або планують зробити це в найближчому майбутньому.

В Ubuntu починаючи з версії Ubuntu 18.10 пропонується припинити підтримку, але забезпечити можливість запуску наявних застарілих 32-розрядних програм в формі snap-пакетів або всередині контейнерів чи віртуальних машин.

Джерело: The Register

Частка Linux серед настільних систем перевищила 2%

Linux {full-post-img}

За даними компанії Net Applications, в червні частка настільних систем на базі Linux вперше подолала позначку в 2%. Частка Windows, становить 89,79%, MacOS - 8,19%. Серед мобільних систем Android займає 65,58% ринку, IOS - 27,24%, Windows - 3,26%. Рейтинг побудований на основі аналізу статистики 160 мільйонів відвідувань приблизно 40 тисяч веб-сайтів на яких встановлені лічильники HitsLink Аналітика і SharePost.

Джерело: OpenNET

Доступна нічна збірка браузерного рушію Servo від Mozilla

{full-post-img}

Build підготовлений для MacOS і Linux (64 біт). Незабаром будуть доступні версії для Windows і Android. Рушій поки що не повністю сумісний з веб-стандартами, але вже готовий для проведення експериментів широким колом розробників. На базі Servo розвивається браузер UI Browser.html на базі технологій HTML5, який включений в нічні збірки і пропонується в якості еталонного інтерфейсу для тестування можливостей системи.

Джерело: Servo Blog

Nvidia плагін робить GPU-прискорення можливим в Docker контейнерах

Nvidia Docker {full-post-img}

Machine learning додатки в контейнерах не мають доступу до GPU-прискорення, але новий Docker плагін від Nvidia вирішує цю проблему.

Розробник стандарту CUDA для GPU-прискоренних обчислень випустив плагін для Docker, що робить GPU-прискорення можливим в контейнерах. За допомогою плагіна, додатки, що працюють в контейнері отримають контрольований доступ до GPU за допомогою власного модуля в системі Docker.

Джерело: InfoWorld

Інші новини

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація