Програми на Python стануть доступними для тих, хто про Python і не чув

1 хв. читання

Python — одна з улюблених мов програмістів, однак поширювати застосунки на Python складно. Не можна просто надіслати їх як виконуваний файл чи програму людям без знання мови, вони просто їх не запустять.

Розробник Mozilla Грегорі Сзорч (Gregory Szorc) створив інструмент, що спростить поширення програм на Python. Ними зможуть послуговуватись і нетехнічні спеціалісти: будь-які користувачі Windows, Mac і Linux.

Новий інструмент PyOxidizer створює бінарні файли, що вбудовують Python. Тож людям не потрібно знати мову або встановлювати її, аби користуватись програмами. Зараз проєкт опублікований на GitHub.

Сзорч каже, що його PyOxidizer може створити один виконуваний файл з повнофункціональним інтерпретатором Python, розширенням, стандартною бібліотекою, моделями й ресурсами вашого застосунку. Тобто для доставлення програми на Python потрібно надіслати лише один файл .exe.

Автор розробки ще не розглядав поширення Python-програм через мобільні пристрої. Однак він каже, що цей реліз — просто перша частина тривалого проєкту.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація