Що нового для розробників представила Apple на WWDC 2021

2 хв. читання

7 червня розпочалась конференція цьогорічна WWDC, на якій Apple презентує свої нові технології. Окрім систем iOS, macOS, iPadOS, компанія встигла анонсувати й корисні оновлення для розробників застосунків.

App Store

Розробники невдовзі зможуть краще просувати застосунки в App Store. До прикладу, можна буде створити кілька сторінок для одного продукту — щоб продемонструвати певні функції для певних аудиторій. Наприклад, створити сторінки з різними скриншотами, відео, логотипами, тоді провести A/B-тестування й подивитись, що краще працює.

Apple-i-Phone12-Pro-App-Store-Strava-2up-060721-big-jpg-large

Також можна буде рекламувати події, які тривають обмежений час: наприклад, прем'єри фільмів, челенджі, фестивалі тощо. Такі речі можна буде показувати одразу на сторінці застосунку в App Store. Тоді користувачі зможуть підписатися на оновлення події, швидко приєднатися до неї та знайти подію через індивідуальні рекомендації.

Apple-i-Phone12-Pro-App-Store-Product-Page-Mario-Kart-060721-carousel-jpg-large

Xcode Cloud

Новий хмарний сервіс безперервної інтеграції та доставлення застосунків, яку створили спеціально для розробників Apple. Через Xcode Cloud можна збирати й тестувати застосунки одразу в хмарі, а тоді надсилати їх бета-тестувальникам у TestFlight.

Apple-Mac-Book-Pro-Xcode-Dark-Mode-060721-big-jpg-large

Swift

Мова Swift тепер має вбудовану підтримку паралелізму, тож застосунки зможуть працювати швидше і виконувати більші обсяги роботи у фоновому режимі. Також удосконалився SwiftUI, зокрема покращився пошук, списки, таблиці з багатьма колонками та інші елементи.

Застосунок Swift Playgrounds 4 для Mac і iPad має вийти пізніше цього року. У ньому користувачі зможуть створити дизайн застосунків через SwiftUI. Проєкти можна відкривати й редагувати у Swift Playgrounds чи в Xcode, а тоді надсилати застосунки одразу в App Store зі свого iPad.

Apple-Mac-Book-Pro-Swift-UI-search-screen-060721-big-carousel-jpg-large

Серед інших оновлень: кращі можливості для AR-розробки та створення ігор, система Object Capture для формування 3D-об'єктів, Screen Time API, функції командної розробки у Xcode 13. Сторонні програми отримають доступ до останніх функцій FaceTime (зокрема до ізоляції голосу і портретного режиму). Також розробники можуть інтегрувати Shazam у свої застосунки через інтрументарій ShazamKit.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: swiftui, swift playgrounds 4, ios swift