Track THIS від Mozilla відкриває 100 вкладок і заплутує рекламодавців

1 хв. читання

Mozilla представила інструмент Track THIS — він відкриває одразу 100 вкладок і цим заплутує алгоритми відстеження.

Користувачі все ще будуть бачити рекламу, але вона не буде прив'язана до їхніх смаків. Це має провчити недобросовісних рекламодавців і показати людям, що кожен їхній запит відстежується.

Перед використанням Track THIS варто зберегти потрібні вкладки або відкрити нове вікно, щоб не заплутатись у сотні вкладок. Інструмент сумісний з Chrome, Safari, Firefox та Edge, він не оптимізований для мобільних.

Як це працює

  1. Оберіть інший профайл, щоб заплутати алгоритм. Серед варіантів: «Хайпбіст», «Непристойно багатий», «Кінець світу» та «Інфлюенсер».

  2. Підтвердіть, що готові відкрити 100 вкладок.

  3. Закрийте 100 вкладок і відкрийте нове вікно. Рекламні оголошення будуть змінюватись на ваших очах. Імовірно, що це триватиме кілька днів: рекламні трекери досить складні, тож точно сказати не можна.

Якщо ви хочете не заплутувати рекламні трекери, а захистити свої cookie-файли від сторонніх осіб, компанія радить увімкнути Enhanced Tracking Protection. Цей інструмент вийшов на початку червня, він за замовчуванням блокує cookie-файли від сторонніх трекерів. Раніше ми писали, як його активувати.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.1K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація