У Windows 11 може з’явитись підтримка формату Android App Bundle

1 хв. читання

У Windows 11 може з'явитись підтримка формату Android App Bundle, який нещодавно затвердили для програм у каталозі Google.

Нагадаємо, що Google Play Store змінює офіційний формат для публікації застосунків. Якщо зараз розробники використовують APK, то в серпні нові програми прийматимуться лише у форматі .aab (Android App Bundle).

Коли ж Microsoft представила Windows 11, то йшлося про підтримку Android-програм через Amazon Appstore, але застосунки мали бути у вигляді APK. Тож нові .aab-програми в операційну систему могли не потрапити. Та зараз Amazon офіційно підтвердила, що працює над підтримкою Android App Bundle.

Поки не зовсім зрозуміло, чи означає це, що усі Android-програми можна буде завантажити на Windows 11 і запускати їх ПК. Втім, як пише Gizmondo, є надія хоча б на перехресну сумісність.

Amazon зазначає, що працює над підтримкою Android App Bundle, адже такі застосунки легші за APK. Та розробники не зобов'язані на нього переходити, Amazon Appstore продовжить підтримувати формат APK.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація