У Windows 11 почали тестувати інтеграцію з Teams

1 хв. читання

20 червня Microsoft почала тестувати обіцяну інтеграцію чатів Teams з Windows 11. У першій попередній версії ОС цього не було, та зараз функція доступна у Dev-каналі для учасників програми Windows Insider.

На презентації нової ОС компанія обіцяла, що її застосунок для конференцій можна буде миттєво запускати у Windows 11, аби зв'язатися з людьми на Windows, Android чи iOS, навіть якщо у них немає Teams (тоді повідомлення надішлеться як SMS). У Windows 11 планують додати нову кнопку виклику Teams на панель завдань і замінити нею іконку Skype Meet Now, що була у Windows 10.

WIN-Teams-Integration-16x9-en-US-1-1024x576

У Microsoft кажуть, що розгортання всіх обіцяних функцій відбудеться поступово. Поки що, на першому етапі, користувачі можуть входити в систему, додавати контакти та підключатися через індивідуальні та групові чати. Потім додадуться й аудіо- та відеодзвінки, спільний доступ до екрана та інші можливості.

Нагадаємо, Windows 11 також має підтримувати Android-застосунки. Імовірно, що серед них буде й формат Android App Bundle, який діятиме для всіх нових програм Google Play Store.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація