Windows 10 вже встановлена на 900 млн пристроїв

1 хв. читання

Microsoft поступово наближається до своєї мети — мільярду пристроїв з Windows 10. Вчора компанія повідомила що ОС встановлена вже на більше ніж на 900 млн девайсів. Серед них традиційні ПК, ноутбуки, планшети й технології на кшталт HoloLens та Xbox One.

За словами Microsoft, протягом останнього року кількість пристроїв з десятою ОС зростала більше, ніж за усі інші роки існування Windows 10. У вересні 2018 їх було 700 млн, у березні цьогоріч — 800, а тепер, у вересні 2019, їх 900 млн.

Нагадаємо, Windows 10 випустили чотири роки тому, в липні 2015 року. Тоді Microsoft вважала, що нова ОС буде встановлена на мільярді пристроїв через 2-3 роки, однак цього не сталося. Тож у січні 2019 компанія оголосила про поступове припинення підтримки Windows 7 — саме для того, щоб люди швидше переходили на десяту версію.

Схоже, що це спрацювало, користувачі поступово відмовляються від Windows 7, підтримка якої завершиться у січні 2020 року. За шість місяців кількість пристроїв з десятою версією збільшилась на 100 млн, тож цілком імовірно, що ще через пів року їх стане мільярд, тоді Microsoft зрештою досягне своєї мети — через 5 років після випуску системи.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація