Windows 11 встановлюватиметься на старі комп’ютери, але без оновлень

1 хв. читання

27 серпня Microsoft оголосила, що Windows 11 можна буде встановити на більшість старих комп'ютерів. Йшлося про те, що рекомендований процесор Intel Core 8+ потрібен лише для переходу з десятої версії на Windows 11 через центр оновлень. А власники старіших систем все одно зможуть вручну завантажити ISO-файл і встановити ОС самостійно.

Однак наступного дня Microsoft уточнила, що ці старіші пристрої не будуть отримувати оновлення Windows. В компанії заявили, що навіть оновлення безпеки та драйверів для таких систем можуть бути зупинені.

Раніше компанія наголосила, що пристрої, які відповідають мінімальним системним вимогам, у 99,8% випадків працюють без збоїв; інші ж комп'ютери мають на 52% більше збоїв у режимі ядра.

Також Microsoft перевипускає утиліту PC Health Check, якою можна перевірити, чи відповідає пристрій вимогам Windows 11. Попередню версію, на яку скаржились користувачі, вже видалили, а нову випустять протягом наступних кількох тижнів. Поки що застосунок можуть завантажити тестувальники Windows Insiders.

Codeguida 8.4K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація