Застосунки Android стежать за користувачами навіть після заборони робити це

1 хв. читання

Нове дослідження Міжнародного інституту комп'ютерних наук в Каліфорнії виявило, що близько 17 000 застосунків для Android відстежували діяльність користувачів, навіть якщо останні чітко висловили свою незгоду на це. Також видання CNET повідомило, що ці застосунки втручалися в ідентифікаційну інформацію на пристроях, а це кричуще порушення політики Google щодо збору даних.

Програми стежать за користувачами за допомогою так званого рекламного ідентифікатора (Advertising ID), який використовують для персоналізації оголошень. Це, згідно з політикою Google, єдина інформація, яку розробник може знати про користувача. Однак, виявилось, що застосунки поєднували Advertising ID з іншою ідентифікаційною інформацією на пристрої. Тобто тисячі застосунків дізнавались усю персональну інформацію з пристрою.

Головний дослідник Серж Егельман написав у своєму блозі, як вони знайшли ці застосунки та зрозуміли принцип їх роботи. Також він зауважив, що пройшло вже 5 місяців з моменту подання їх звіту і все більше програм порушують політику Google.

У доповіді CNET зазначається, що, згідно з дослідженнями Егельмана серед цих небезпечних застосунків були й Angry Birds Classic, Flipboard, Battery Doctor і Clean Master, встановлений на 1 мільярді пристроїв.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.1K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація