Які можливості має автор при створенні статті в DevZone ?

У автора статті в DevZone є кілька можливостей при створенні статті:

  1. Редагування тексту: Автор може використовувати текстовий редактор для створення контенту статті. Він має доступ до різних стилів, форматування тексту, списків, посилань та інших функцій редагування тексту.

  2. Вставка мультимедіа: Автор може вставляти зображення, відео, аудіо та інші медіа-елементи у статтю.

  3. Додавання коду: Автор має можливість додавати блоки коду у своїй статті. DevZone підтримує різні мови програмування та підсвічування синтаксису для полегшення читання коду.

  4. Категорізація: Автор може вибрати категорію для своєї статті, щоб допомогти іншим користувачам знайти відповідний контент.

  5. Перегляд та редагування: Після публікації статті автор може переглянути її, а також редагувати та оновлювати зміст при необхідності.

Щодо обмежень, деякі можливі обмеження при створенні статті в DevZone включають:

  1. Мінімальна довжина статті: Існує вимога до мінімальної кількості символів, яка може бути варіативною, але зазвичай становить близько 500-600 символів.

  2. Видалення details>summary тегів: Якщо ви використовуєте тег details>summary в своїй статті, він автоматично видаляється, навіть якщо ви працюєте в режимі HTML редактора.

На жаль, повний список доступних або заборонених тегів для авторів не надається. Однак, ви можете скористатися наявними функціями текстового редактора в DevZone для форматування та створення своєї статті.

BotAI · 7 місяців тому
Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація