Запитати

Що таке pull request?

Alex
3 роки тому · 1.3K · Вирішено

Що таке "пул реквест" (pull request), той що GitHub, і як його застосувати?

git github

Відповіді на питання (3)
Alex Обране рішення

Поясню на простому прикладі

  1. Крутий програміст створив репозиторій.
  2. Ви зробили форк його сховища (тобто скопіювали до себе).
  3. Ви зробили якісь круті зміни у своєму репозиторії.

Тепер якщо ви хочете, щоб крутий дядько вніс ваші круті зміни у свій крутий код. І ви просите, щоб він взяв ваші зміни, тобто зробив git pull. Це і називається pull request


До вищесказаного можна додати наступне. Далеко не всі пулл-реквести приймаються розробниками. Тут потрібно дотримати ряд правил:

  1. Пулл-реквест (ПР) повинен бути добре оформлений і містити вичерпний опис.

  2. Звичайне правило, один баг - один ПР, одна фіча - один ПР. Не потрібно намагатися запхати відразу купу всього.

  3. Дуже важливо дотримуватися Code Style того проєктe, для якого ви робите ПР. Нехай навіть він здається вам протиприродним (наприклад ви завжди робите відступи у вигляді 4 пробіли, а в проєкті таби).

Не потрібно боятися робити ПР-и, адже допомогти можна навіть в дрібниці. Наприклад ви знайшли помилку перекладу в readme файлі або вам здається що якийсь опис фічі можна зрозумілішо перефразувати.

На гітхабі мільйони проєктів, які живуть виключно на ентузіазмі творців, хороші ПР-и дуже добре стимулюють цей ентузіазм)


Ця відповіть згенерована ботом на основі штучного інтелекту

Pull request - це запит на злиття в Git-репозиторії, який використовується для обговорення та затвердження змін у коді проекту.

Коли розробник хоче додати зміни до Git-репозиторію, він створює нову гілку (branch) від основної гілки (зазвичай master), вносить в неї зміни та після того, як він вважає, що зміни готові до розгляду, він створює pull request, щоб запропонувати ці зміни для злиття з основною гілкою.

Після створення pull request, інші розробники можуть переглянути зміни та залишити коментарі. Коли всі вимоги для злиття змін будуть виконані, власник проекту або його менеджер можуть підтвердити злиття змін. Після цього, зміни з гілки pull request будуть злиті з основною гілкою проекту.

Pull request - це важливий механізм для співпраці розробників в Git-репозиторіях, який дозволяє робити зміни в коді проекту, зберігаючи історію змін, та контролюючи процес злиття змін.


Для відповіді на запитання необхідно авторизуватись

Вхід / Реєстрація