p.s.
Підписатись

p.s.

Приєднався: 4 місяці тому | 0 Читає   2 Читачів | 551
 1. Я взагалі ту лінію не бачив, більше очікував на відступ зліва, типу дерева

 2. Серед різних костилів типу amphp виявив для себе нову фічу PHP 8.1 https://www.php.net/manual/en/language.fibers.php

  поки розбираюсь, десь воно рухається до багатопотоковості але повільно, боюсь доведеться писати воркери

 3. В мене взагалі тунельний зір програміста) Може воно й нормально іншим

 4. Ось цей комент написав і не розумію це відповідь чи окремий пост.. Ну коротше мені не зручно їх виковирювати, а ви собі вирішуйте.

 5. Здається в Q&A

  а тут виводяться просто списком а не деревом.

 6. Може зробити відповіді до коментарів розгорнутими?

  Їх не так багато, але якось не зручно залазити в кожен тред.

 7. Дякую, це питання мене мучить через можливий зв'язок з https://devzone.org.ua/qna/chomu-deiaki-zastosunky-dovho-zavantazuiutsia-na-debiani3

  змістовніше не можу бо не розбираюсь в сабжі) але так зрозумів наче в цілому.

 8. Довго це коли gedit відкривається до хвилини, thunar так само (але той може сканує фс при кожному старті і не згортається в якийсь меморі демон що є в бубунтах)

  Також довго відмонтовується флешка, підвисає тунар, потім роздупляється. У мене таке враження що відсутній якийсь модуль чи драйвер чи dbus чи якийсь інший хз, бо коли відмонтовую, то йду в іншу вкладку а потім повертаюсь коли роздупляється.

  Калькулятор довго відкривається, так наче Gtk-шні проги тільки. Не знаю, поки не має часу гуглити тому запитав що це таке за прокляття в мене на сирому дебіані. Комп аймак.

 9. це воно само згенерувало з мета тегів чи мікророзмітки.. не знаю може баг на сайті

 10. Вирішив спробувати. Не знаю в кого як, але в мене на Debian/i3 збірка з репозиторію лагає - відгук терміналу візуально до секунди при натисканні клавіш.

  Цікаво чому так...

 11. Непогано було б додати розділ для пошуку роботи і публікації комерційних замовлень

 12. Є ще схожий проект https://sonic-pi.net

 13. Нещодавно відбувся реліз гілки kevacoin-core з додатковою функціональністю: https://github.com/kvazar-network/kevacoin/releases/tag/kvazar-1.1.0

 14. Сидів на бубунті до останнього, поки не виявилось що бекаплю неправильну теку firefox бо вона не там де звичайно а в профілі snap.

  Втратив паролі до акаунтів і вже тоді перейшов на Debian.

 15. Ну сидіти і працювати без двіжу це і є херня)

 16. fn main() {
    break rust;
  }
  

  а що власне має відбутись?

  бо так можна і з sudo rm -rf / пожартувати.

 17. Перше місце, куди я дивлюсь при виникненні специфічної проблеми яку необхідно вирішити -- це Packagist, де хтось, її, можливо, вже вирішив.

  Ніколи не відвідую Packagist хіба що коли мені треба оновити API для пакунків. Хіба там є баг трекер? Packagist - це просто резольвер для Composer. Весь двіж на GitHub чи іншому сховищі, на який Packagist лінкує пакунок.

 18. Напишу простіше:

  1. composer init
  2. git commit -m 'init composer package'
  3. git push

  Система сумісності новачкам не треба, стандартно composer init запропонує актуальну версію PSR на момент створення проекту.

  Що б я дійсно порадив то це ознайомитись з основами https://semver.org/lang/uk/

 19. При всій повазі до філософії Ruby, за 15 років так і не знайшов вагомі причини написати хоча б одну програму на продакшн. Можливо через власну інертність бо все життя працював з PHP і мені простіше читати логіку цією мовою - тому пишу нею навіть там де вона не в профілі (ось як наприклад сервери для різних протоколів).

  PHP в принципі хоч і з затримкою але рухається в правильному векторі, особливо після релізу вісімки. Думаю в перспективі може стати однією з основних мов для розробки десктоп застосунків. По типу того, як це сталось із JavaScript / Node.js

  Ну і додам, що PHP має C-like синтаксис, тому володіючи цією мовою буде трохи простіше перестрибнути в цю сферу після пісочниці у веб проектах.

 20. Щось не додається лінк в новій темі, завісло з повідомленням "Отримуємо дані по URL"

 21. Ну мінуси цього варіанту я описав, в мене кожен "перший" клієнт на ньому та іноді стає питання переїзду через інертність підтримки і пасування на їхні доки замість допомоги в конкретному питанні.

  Я вважаю що мають обслуговувати реальні люди а не якісь кол-центри, що не можуть осилити кількість нубів яких вони набрали собі в клієнтську базу, ігноруючи технічні питання.

 22. Схоже що скоро боти будуть самі з собою розмовляти а ми так мовчки на цей спіч дивитись зі сторони)

 23. Замість youtube-dl зараз актуально використовувати yt-dlp

  також є реалізація графічного інтерфейсу

 24. Пише Forbidden