15 корисних Sublime Text плагінів

6 хв. читання

Sublime Text є одним з найпопулярніших редакторів коду. Його обожують багато програмістів за швидкість, простоту і велику екосистему плагінів.

Ми вирішили скласти список найпопулярніших та найкорисніших розширень. Якщо ми не включили деякі з Ваших улюблених плагінів, не соромтеся поділитися ними в коментарях :)


15 корисних Sublime Text плагінів

Package Control

Ми не можемо почати наш список без згадки Package Control. Це плагін-менеджер для Sublime Test, без нього процеси установки та видалення були б величезним болем.


15 корисних Sublime Text плагінів

JavaScript & NodeJS Snippets

Колекція сніпетів для швидкого написання загальних JavaScript виразів. Навіщо писати document.querySelector ('селектор');, коли Ви можете ввести QS, натиснути TAB і нехай Sublime Text зробить все інше за Вас.


15 корисних Sublime Text плагінів

Emmet

Як і попередній плагін в списку, він дозволяє писати фрагменти коду швидше. Різниця полягає в тому що Emmet працює для HTML i CSS, дозволяючи писати довгі теги, вкладені елементи або цілі шаблони сторінок за один раз.

Emmet трохи складніший, так що, якщо хочете більш просту альтернативу, спробуйте подібний плагін під назвою HTML Snippets. Він має трохи менші можливості, але простіший у використанні і має гарну документацію.


15 корисних Sublime Text плагінів
{full-post-img}

Advanced New File

Цей дивовижний пакет дозволяє швидко створювати нові файли. Замість перегляду папок, використання меню, Ви просто відкриваєте вікно з super (Windows)+alt+N і пишите шлях до нового файлу. Плагін додає будь-які неіснуючі каталоги зі шляху і підтримує автозавершення для імен папок.


15 корисних Sublime Text плагінів {full-post-img}

Git

Git інтегрування працює безпосередньо в Sublime Text за допомогою Command Palette. Пакет забезпечує швидкий доступ до часто використовуваних команд Git, що дозволяє розробникам додавати файли, створювати комміти або відкривати Git логи, не виходячи з Sublime.


15 корисних Sublime Text плагінів
{full-post-img}

GitGutter

Дуже корисне розширення, що позначає кожен рядок у вихідному коді, повідомляючи Git статус і дає огляд змін. GitGutter використовують для порівняння файлів на git HEAD, походження, гілок за Вашим вибором або навіть певних коммітів.


15 корисних Sublime Text плагінів

Side Bar Enhancements

В Sublime Text проектах Ви працюєте дивлячись в ліву бічну панель. Незважаючи на те, що це дає Вам деякі можливості для роботи з файлами, доступні дії за замовчуванням вельми обмежені. Цей плагін змінює меню додаючи більше 20 опцій, натискаючи праву кнопку миші: Відрити в браузері, не дублювати, а також багато інших корисних речей.


15 корисних Sublime Text плагінів

ColorPicker

Крихітний, корисний селектор кольору, який дуже простий у використанні і відмінно підходить для швидкого захоплення Hex значення кольору. Плагін відкривається в окремому вікні і дозволяє вибрати колір з палітри або використовувати піпетку, щоб витягти колір з будь-якої точки на екрані.


15 корисних Sublime Text плагінів

Placeholders

Sublime Text 3 має вбудований генератор Lorem Ipsum, який можна використовувати для створення фіктивного тексту. Placeholders розширює функціональність і дозволяє швидко створювати для Вас зображення, форми, списки і таблиці.


15 корисних Sublime Text плагінів

DocBlockr

Це розширення для тих, хто хотів би додавати детальні коментарі до визначень функцій. DocBlockr дозволяє генерувати опис для функцій, включаючи параметри, які вони приймають/повертають і типи змінних.


15 корисних Sublime Text плагінів

SublimeCodeIntel

Плагін, який індексує вихідні файли та дозволяє знаходити визначення функій і перейти до них. Це розширення працює для безлічі популярних і не дуже мов програмування.


15 корисних Sublime Text плагінів

Minify

Minify також прекрасний плагін. Він бере поточно відкритий файл і створює новий .min або .pretty версію цього ж файлу в тому ж каталозі. Працює з CSS, HTML, JavaScript, JSON і SVG.

Цей пакет залежить від зовнішніх бібліотек для Node.js мінімізації та оздоблення, так що вам потрібно буде встановити їх окремо:

npm install -g clean-css uglifycss js-beautify html-minifier uglify-js minjson svgo

15 корисних Sublime Text плагінів

Sublime Linter

Цей пакет дозволяє редактору перевіряти код на наявність помилок в синтаксисі, поганих практик або інших помилок, які можуть бути зроблені розробником.


15 корисних Sublime Text плагінів

Color Highlighter

Цю функцію Ви могли бачити в багатьох інших IDE і текстових редакторах, але в Sublime Text за замовчуванням вона відсутня. Власне Вам нічого не заважає встановити це розширення. Color Highlighter дозволяє побачити колір Hex i RGBA значень прямо в ваших таблицях стилів.


15 корисних Sublime Text плагінів

Language Packs

Підсвічування коду Sublime Text розуміє більш ніж 50 мов програмування, але існують деякі фреймворки або нішеві мови веб-деву, які все ще не підтримуються. Завдяки цьому нативному плагіну, спільноти можуть створювати і поширювати пакети для будь-яких мов програмування:

Бонус: Теми

Установка гарної теми для Вашого текстового редактора, безумовно, робить процес написання коду більш приємним.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація