Amazon запускає AWS Data Exchange для поширення наборів даних

1 хв. читання
14 листопада 2019

Amazon представили новий хмарний сервіс AWS Data Exchange. Він дозволяє користувачам підписуватись і отримувати дані від компаній на кшталт Foursquare і Change Healthcare.

Це означає, що клієнти можуть отримувати всі необхідні дані одразу, а постачальникам даних не потрібно створювати й підтримувати власну інфраструктуру. За словами Amazon, на співпрацю вже погодились понад 80 компаній, які надали доступ до своїх наборів даних. Наприклад, агентство Reuters зробило добірку з 2,2 млн новин декількома мовами. Корпорація Dun & Bradstreet відкрила доступ до 330 млн матеріалів про бізнес.

Дослідники, вчені, компанії можуть обирати й підписуватись на набори даних в AWS Marketplace і проаналізувати їх на платформі. Якщо інформація оновлвиться, користувачі отримають сповіщення через CloudWatch Event.

Постачальники можуть публікувати платні та безкоштовні матеріали та робити окремі пропозиції для певних категорій клієнтів AWS. Компанія надаватиме щоденні, щотижневі й щомісячні звіти про використання даних, також сервіс обмежує поширення конфіденційної та забороненої інформації.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація