AWS випустила інструмент для оптимізації коду CodeGuru

1 хв. читання

Amazon випустила CodeGuru — набір інструментів для оптимізації коду. Він використовує машинне навчання, щоб переглядати код, пропонувати виправлення помилок і покращувати продуктивність. У грудні вийшла його попередня версія, а тепер компанія опублікувала реліз.

AWS CodeGuru складається з двох частин: Reviewer, який, власне, шукає помилки, і Profiler, що оптимізує продуктивність.

Команда AWS тренувала алгоритм Reviewer за допомогою коду з 10 000 відкритих проєктів на GitHub та власної кодової бази. Передбачається, що інструмент буде розвиватись і далі, адже розробники зможуть надавати фідбек про роботу Reviewer.

image002

CodeGuru Profiler має допомогти розробникам знайти недоліки в коді та визначити найдорожчі рядки (він вказує, в скільки приблизно доларів обійдеться рядок неоптимізованого коду). Розробники пишуть, що алгоритм може зменшити експлуатаційні витрати застосунків на 50%. Цей інструмент підтримується безсерверними платформами на кшталт AWS Lambda й AWS Fargate.

image001

Користуватись CodeGuru можна через звичайні репозиторії на GitHub, Bitbucket Cloud або AWS CodeCommit. Там Reviewer проаналізує код, пошукає помилки й запропонує виправлення. Все це відбуватиметься в межах репозиторію — тож на GitHub, наприклад, Reviewer створить пул-запит та додасть коментар з інформацією про помилку і своїми рекомендаціями.

Поки що сервіс працює в обмеженій кількості регіонів AWS, але покриття мають розширити протягом кількох місяців.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація