AMD виклала у вільний доступ систему фотореалістичного рендерингу Radeon ProRender

1 хв. читання

AMD відкрила код системи фотореалістичного рендерингу Radeon ProRender, раніше відомої як AMD FireRender. Пакет працює на системах Windows, macOS і Linux c GPU, CPU й APU не тільки від AMD, а й від інших виробників. Сумісність з різними GPU забезпечується завдяки застосуванню стандарту OpenCL.

ProRender – рушій для рендерингу, який використовує методи симуляції фізичних процесів із застосуванням обчислень на стороні GPU для досягнення високої продуктивності. ProRender може інтегруватися з різними професійними пакетами моделювання, плагіни вже доступні для Autodesk 3ds Max і SOLIDWORKS.

Для забезпечення високої продуктивності ProRender намагається одночасно залучити всі доступні в системі обчислювальні ресурси, включаючи CPU, APU та наявні GPU. Продуктивності рушія достатньо, щоб підтримувати високий FPS при виконанні прогресивного рендерингу сцен помірного розміру. Наприклад, сцена зі 775 тисяч трикутників може відмальовуватися з частотою 15 кадрів в секунду з роздільною здатністю full HD на ПК з відеокартою Radeon R9 Nano.

AMD виклала у вільний доступ систему фотореалістичного рендерингу Radeon ProRender

Основу ProRender становить рушій трасування шляху, який також можна використовувати для трасування променів від декількох джерел світла. Підтримуються точкові джерела світла, розсіяне світло, спрямоване освітлення, прожектор, зоноване освітлення і підсвічування на основі зображення. Система трасування оформлена у вигляді бібліотеки на C++, яку можна пов'язувати зі сторонніми програмами.

Для забезпечення максимальної ефективності ProRender реалізує тільки полігональну сітку на основі трикутників, але Radeon ProRender API дозволяє використовувати й сітки з чотирикутників, розбиваючи їх на льоту на трикутники.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація