Анонсовано React Native 0.67

2 хв. читання

Команда розробників React Native у своєму блозі анонсувала випуск версії 0.67. Це перше цьогорічне оновлення й надалі планується випускати нові версії частіше, щоб пришвидшити появу нових функцій та виправлень.

Загалом до створення нової версії долучилося 74 учасники, котрі створили 379 комітів.

Найпримітніше у версії 0.67.0:

Вичерпний перелік змін можна переглянути у примітці до випуску на GitHub.

Як уже згадувалося, команда React Native хоче випускати нові версії частіше. Для цього їм довелося переглянути процес розробки та усунути проблеми, які можуть затримувати нові випуски.

У першу чергу було оновлено документацію, у якій розгорнено пояснюється як запустити випуск, з'явилися поширені запитання, описано координацію виниклих проблем випуску тощо. Усе це можна знайти у цьому розділі вікі react-native.

Окрім документації, також оновлено координацію випусків і перенесено обговорення стану перед випуском та виправленнями у спеціальну групу обговорення react-wg/react-native-releases.

Відтепер робота над випуском може масштабуватися таким чином, що жодна особа не має вирішального голосу для погодження випуску. З цією метою було визначено набір ролей та обов'язків для підтримки випуску.

Ще один важливий аспект для успішного випуску — бути впевненими у відсутності регресів.

У випуску 0.67 розробники запустили програму «Release Tester», за якою розробники React Native, котрі працюють над застосунками з відкритим кодом, тестують розробницькі версії мови перед її випуском у своїх застосунках. Раніше не було формальних очікувань, що спільнота перевірить реліз-кандидатів, що спростило б виявлення будь-яких потенційних проблем. Ця програма допоможе швидше отримати сигнал про негаразди, щоб забезпечити стабільність нових версій.

Завдяки цій програмі тестувальник випуску виявив регресію у версії 0.67, і її було виправлено, що допомогло уникнути проблем в основному випуску.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація