Microsoft анонсувала Python Language Server

1 хв. читання

Microsoft анонсувала модуль Python Language Server, який містить в собі компоненти для аналізу та автодоповнення коду на мові Python. Після тестування код модуля буде випущено під ліцензією Apache 2.0.

Python Language Server може застосовуватися для забезпечення підтримки мови Python в будь-яких інтегрованих середовищах розробки, що підтримують протокол LSP (Language Server Protocol), наприклад, у вільних продуктах Visual Studio Code, Nuclide й Atom.

Python Language Server реалізований у вигляді серверного обробника, який проводить операції з розбору семантики мови, використовуючи методи статичного аналізу коду та зумовлену базу правил розбору.

Microsoft анонсувала Python Language Server
Error
Microsoft анонсувала Python Language Server
Missing Library

Модуль враховує особливості випусків, починаючи з Python 2.5 і закінчуючи 3.7, включаючи такі можливості як async/await та анотації типів. До складу включена колекція typeshed з інформацією про типи в стандартній бібліотеці й різних пакетах.

Рівень підтримки Python відповідає можливостям підсистеми IntelliSense, яку пропонують у Visual Studio. Модуль можна застосовувати для автодоповнення коду, аналізу загальних й синтаксичних помилок, визначення переходів, пошуку посилань, аналізу доступності згадуваних в коді модулів. На базі Python Language Server вже сформовано готове доповнення для Visual Studio Code.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація