Apple дозволила рекламу в push-сповіщеннях

1 хв. читання

Apple дозволила застосункам надсилати рекламу через пуш-сповіщення — якщо користувач на це погодиться. Раніше компанія забороняла таку практику, але вчора правила для програм у App Store оновились. Тепер можна надсилати рекламні сповіщення, якщо користувачі самі дали на це згоду і мають можливість відмовитись у будь-який момент.

Раніше Apple неодноразово звинувачували у порушенні цих самих правил. Протягом останніх років користувачі отримували сповіщення з пропозиціями підписати друзів на Apple Music, подивитись караоке-шоу або придбати новий iPhone.

В оновлених правилах App Store також написано, що компанія буде суворішою до програм, що стосуються ворожіння або побачень. Їх публікуватимуть, лише якщо застосунки «пропонують унікальний та високоякісний досвід».

Також розробники мають додати у програми функцію «Sign In with Apple» до 30 квітня. Це стосується застосунків, що мають авторизацію через інші сторонні сервіси (на кшталт Facebook, Google, Twitter чи LinkedIn). Також в правилах перелічені види програм, для яких авторизація через Apple ID не буде обов'язковою.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація