Chrome впорався зі Spectre, збільшивши використання RAM

1 хв. читання

Google повідомив, що виправлення вразливостей GPU Spectre призвели до того, що Chrome почав використовувати більше оперативної пам'яті. У своєму блозі Google детально пояснює роботу нової функції Site Isolation, яку додано до останньої версії Chrome 67.

Ця функція включена за замовчуванням та використовується для захисту від спекулятивних нападів на бічний канал, за якого нападники використовують вразливості процесорів для доступу до частин пам'яті, які повинні бути обмежені. На жаль, це також призвело до збільшення використання оперативної пам'яті.

«Ізоляція сайту змушує Chrome створювати інші процеси рендеринга, що впливає на його ефективність», — повідомив інженер програмного забезпечення Google Чарлі Рейс.

Це буде поганою новиною для багатьох користувачів Chrome, які часто скаржаться на те, що браузер використовує багато оперативної пам'яті. Збільшення використання RAM на 10% доволі суттєве, особливо на системах з 4 Гб оперативної пам'яті або менше.

Завдяки цій зміні використання пам'яті Chrome збільшиться в Windows, Mac і Chrome OS, але Google прагне якнайшвидше виправити це.

«Наша команда продовжує наполегливо працювати над оптимізацією поведінки, щоб Chrome залишався швидким та безпечним», — пояснює Рейс.
Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація