Google працює над ARCVM — системою запуску Android-програм в ОС Chrome

1 хв. читання

Протягом останніх років на більшості пристроїв Chromebook можна було встановити Play Store і завантажувати Android-застосунки. Зараз Google працює над змінами у підтримці програм Android у Chrome OS.

В межах проекту ARCVM для Chrome OS розробляється нова система запуску Android-програм. Головна відмінність від ARC++, яка діє зараз, — це використання повноцінної віртуальної машини замість контейнера. Власне, ARCVM розшифровується як Android Runtime for Chrome Virtual Machine. Ця технологія вже застосовується у підсистемі Crostini, призначеній для запуску Linux-застосунків у Chrome OS.

В перспективі ARCVM має забезпечити ізоляцію Android в ОС Chrome. Користувачі зможуть завантажувати будь-які програми на Android, не обмежуючись каталогом Google Play. Розробники Android-застосунків зможуть встановлювати Android Studio на Chromebook, тестувати свою програму на пристрої та не заходити в режим розробника.

Робота над проектом ARCVM ще не завершена: після створення робочого прототипу (якого ще теж немає) потрібно зрозуміти, наскільки суттєво він впливає на недорогі пристрої Chromebook та їх продуктивність.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація