Deepmind вчить безпілотні автомобілі користуватись навігацією

1 хв. читання

Розробники Deepmind працюють над тим, щоб безпілотні автомобілі пересувались так само, як і люди: дотримуючись поступових навігаційних вказівок.

Торік, приблизно в цей же ж час, команда Deepmind придумала, як вчити штучний інтелект за допомогою зображень з Google Street View. В результаті ШІ мав поступово навчитися орієнтуватися в місті без карти або будь-яких інших додаткових даних.

Зрештою торік ШІ міг потрапити з точки A у точку B, збільшивши зображення на Street View, щоб знайти потрібний пункт. Тобто він переглядав фото на всій мапі, поки не впізнавав відповідну локацію. Користі з такої технології було небагато.

Тому в Deepmind розробили новий фреймворк і тепер штучний інтелект може сприймати прості навігаційні вказівки: праворуч за поворотом, проїдьте 2 милі, зупиніться біля третього будинку.

Команда створила своєрідне навчальне середовище StreetNav і декілька задач, які розвиватимуть ШІ в плані навігації. Хоча новий підхід дав хороші результати, представники Deepmind кажуть, що роботи ще дуже багато.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація