Доповнення реальності цифровими шарами: новий проект Magic Leap

1 хв. читання

Magic Leap — американський стартап, що працює над віртуально-ретинальними моніторами (пристроями, що проектують зображення одразу на сітківку ока, так що картинка висить перед очима). Їх винахід Magic Leap One накладає 3D-зображення на об'єкти реального світу, створюючи у такий спосіб доповнену реальність. Зараз цей пристрій можна придбати у США за 2295 $.

Нещодавно представники стартапу Magic Leap підтвердили, що збираються працювати над проектом Magicverse. Це накладання багатьох цифрових шарів на фізичну реальність: наприклад, показ відомостей про заклади навколо або інформування про транспортну інфраструктуру.

Доповнення реальності цифровими шарами: новий проект Magic Leap
magicverse

У такий спосіб розробники збираються стерти межу між реальним та віртуальним світом. Вперше проект анонсували ще у жовтні 2018, та у новій заяві розробників конкретики не додалося.

Формування концепції та її адаптація займуть чимало часу та зусиль, кажуть автори ідеї. І справді, втілити задум такого масштабу непросто.

По-перше, є етичні проблеми, пов'язані з конфіденційністю даних. Адже якщо переносити у цифровий формат таку кількість інформації, то рано чи пізно виникне конфлікт між приватністю даних і розвитком системи. До того ж, треба навчитись оберігати такі масиви інформації від зловмисників.

По-друге, щоб усе працювало, люди мають користуватись віртуально-ретинальними моніторами (які, нагадаємо, і продає цей стартап, хоча і не наполягає на купівлі саме їх розробки).

А втім команда Magic Leap поки нічого не уточнює, лише заявляє про намір працювати над проектом, зокрема над розробкою нових інструментів, архітектури, концепції та залученням нових партнерів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація