Дослідники безпеки скаржаться на баг баунті Apple

1 хв. читання

Дослідникам безпеки не подобається програма винагород за пошук вразливостей від Apple: її вважають незручною, а виплати — несвоєчасними. Про це пише видання The Washington Post. Журналісти взяли інтерв'ю у понад двадцяти дослідників безпеки, які порівняли програми Apple та її конкурентів, зокрема Facebook, Microsoft та Google.

Дослідники вважають, що Apple має суттєві проблеми з комунікацією, і заявляють про низький рівень довіри між Apple та спільнотою. Також згадується про те, що Facebook, Microsoft та Google пишуть про дослідників безпеки у блогах, вказують імена на дошках лідерів, проводять конференції та заохочують міжнародну аудиторію. До того ж вони збільшують суми виплат щороку — на відміну від Apple, яка витрачає на винагороди менші суми, ніж Microsoft чи Google.

Також дослідники скаржаться на те, що Apple мало спілкується з дослідниками й не завжди пояснює, чому вона платитиме чи не платитиме за помилку, а подекуди й просто ігнорує звіти про помилки. Анонімні джерела зазначають, що в Apple є «величезний список вразливостей, які вона не виправляє».

The Washington Post пише, що Apple буцім знайшла нового керівника для своєї програми й планує її реформувати. Однак сама компанія не прокоментувала це твердження.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: src img html, sed filename, linux sed or