EFF відмовиться від розширення HTTPS Everywhere

1 хв. читання

Організація Electronic Frontier Foundation оголосила, що у 2022 році вже не буде розвивати свій браузерний плагін HTTPS Everywhere, він перейде в «режим супроводу». В організації кажуть, що роблять так тому, що HTTPS вже насправді діє усюди.

EFF запустила свій плагін у 2010 році: він автоматично змінював з'єднання HTTP на HTTPS, адже світ ще звикав до ідеї шифрування всього трафіку. Більшість людей користувались відкритими протоколами, з'єднання не шифрувались навіть для банківських сайтів.

Точніші дані є у звіті Архіву HTTP. Наприклад, у січні 2016 року — через шість років після запуску HTTPS Everywhere — з'єднання шифрувались для менш ніж для одного сайту з чотирьох. Натомість у серпні 2021 року HTTPS використовували 9 з 10 сайтів.

Screenshot-15

Screenshot-16

До того ж чотири основні браузери — Microsoft Edge, Apple Safari, Google Chrome і Mozilla Firefox — теж перейшли на зашифровані з'єднання. У Safari воно діє автоматично, Firefox і Chrome мають режим HTTPS Only, а в Edge 92 з'явилась експериментальна функція для автоматичного HTTPS. Тож Electronic Frontier Foundation радить користуватись цими можливостями і вимкнути плагін HTTPS Everywhere.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація